لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن تولیدی جینجر ماشین از مواد بروج PE100 با قابلیت شعاع خمش مناسب تولید می شود. این خاصیت باعث سهولت نصب لوله های پلی اتیلن و در نتیجه نیاز به استفاده از اتصالات در پروژه کمتر می شود.امروزه لوله های پلی اتیلن جینجر ماشین در پروژه های انتفال آب ،نفت ،گاز ،نفت وپتروشیمی بکارمیرود.

گروه تولیدی جینجر ماشین با تولید برتر و کیفیت قابل قبول در تولید لوله های پلی اتیلن توانسته جایگاه خود را در وندور لیست شرکت های آب و فاضلاب و نفت و پتروشیمی حفظ نماید.

کسب لوح افتخار بعنوان تولید کننده برتروصادرات به کشورهای همسایه منجمله ترکمستان تاجیکستان ارمنستان عراق و باکو از افتخارات دیگر این شرکت است.شعاع خمش مجازاین لوله ها به طور متوسط 20 برابر قطر خارجی بوده و به دلیل انعطاف بسیار بالا راه حل ایده آلی برای حل بسیاری از موارد و مشکلات نصب و اجرا میباشد.در نتیجه نصب و اجرا بسیار سریعتر و ارازانتر صورت می پذیرد.

لوله پلی اتیلن

جینجر ماشین بزرگترین تولید کننده لوله پلی اتیلن تا سایز 2000 میلیمتر جهت مصارف آب ، گاز ، نفت ، و فاضلاب صنعتی و شهری می باشد. لوله تولیدی این شرکت با مواد PE100 ,PE80 بروج - سابیک تولید وعرضه می گردد این شرکت توانایی تولید لوله های پلی اتیلن تک جداره تا قطر 2000 میلیمتر ولوله های دوجداره اسپیرال را تا سایز 2400 میلیمتر دارد.