فروش لوله پلی اتیلن ، قیمت لوله پلی اتیلن p80 ، لوله پلی اتیلن pe100

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
  • نظرات : بدون دیدگاه

لوله پلی اتیلن

گروه تولیدی روتنگران پارسه لوله های تک جداره پلی اتیلن را با مواد دانسیته HDPE و از نوع مواد PE100 و PE80 خود رنگ بروج تولید و عرضه مینماید. پلی اتیلن PE100 با توجه به خاصیت ضد اشعه ماورابنفش عملا مشکل لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن را برطرف نموده است.

لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن جهت مصارف آب، گاز، نفت، فاضلاب شهری و صنعتی معمولا از مواد HDPE و از نوع PE80 و PE100 استفاده میشوند.

جهت تولید لوله های پلی اتیلن، دستگاه اکسترودر مورداستفاده میبایست از بهترین کیفیت برخوردار باشد تا محصول تولیدی دارای کیفیت مطلوب باشد. مواد اولیه مورد استفاده میبایست نو و عاری از هرگونه افزودنی بغیر از مستربچ مورد نیاز در لوله باشد. روش تولید مناسب و تحت کنترل باعث جلوگیری از اکسایش مواد پلی اتیلن گردیده و مواد سوخته نشده که این عامل باعث افزایش خواص کیفی لوله پلی اتیلن منجمله مقاومت و استحکام در مقابل شکستگی میگردد.

درصد دوده در لوله های پلی اتیلن در زمان تولید میبایست یکنواخت باشد و این امر موجب جلوگیری از تضعیف مقاومت کششی لوله در محلهای پرتجمع دوده میگردد.

لوله های پلی اتیلن در زمان تولید میبایست دارای ضخامت یکسان و لوله به صورت گرد و دوار بدون هیچگونه اوالیتی باشد. لوله های پلی اتیلن در شاخه های ۶ – ۹ و ۱۲ متری و تا سایز ۱۲۵ به صورت کلاف های ۱۰۰ متری تولید میشوند.

گارانتی و خدمات پس از فروش روتنگران پارسه

یکسال گارانتی پنج سال وارانتی
یک سال گارانتی پنج سال وارانتی

استانداردهای لوله پلی اتیلن

استاندارد لوله های پلی اتیلن براساس استاندارد DIN8074 و استاندارد ملی آن ISIRI 1331 و ISIRI 14421 برای لوله های پلی اتیلن PE100 با ضریب ایمنی ۱/۲۵ و شرایط دمائی ۲۰ درجه با طول عمر۵۰سال و فشارکاری مجاز تنظیم گردیده است.

لوله های پلی اتیلن تولیدی روتنگران از مواد بروج PE100 با قابلیت شعاع خمش مناسب تولید می شود. این خاصیت باعث سهولت نصب لوله های پلی اتیلن و در نتیجه نیاز به استفاده از اتصالات در پروژه کمتر می شود.امروزه لوله های پلی اتیلن روتنگران پارسه در پروژههای انتفال آب، نفت، گاز، نفت و پتروشیمی بکار میرود.

گروه تولیدی روتنگران پارسه با تولید برتر وکیفیت قابل قبول در تولید لوله های پلی اتیلن توانسته جایگاه خود را در وندور لیست شرکت های اب وفاضلاب ونفت وپتروشیمی حفظ نموده است.

کسب لوح افتخار بعنوان تولید کننده برتر و صادرات به کشورهای همسایه منجمله ترکمستان، تاجیکستان، ارمنستان، عراق و باکو از افتخارات دیگراین شرکت است. شعاع خمش مجازاین لوله ها به طور متوسط ۲۰ برابر قطر خارجی بوده و به دلیل انعطاف بسیار بالا راه حل ایده آلی برای حل بسیاری از موارد و مشکلات نصب و اجرا میباشد.در نتیجه نصب واجرا بسیار سریعتر و ارزانتر صورت می پذیرد.

جدول ضخامت لوله پلی اتیلن ۱۰ الی ۵۰۰

جدول لوله پلی اتیلن 10 الی 500

جدول ضخامت لوله پلی اتیلن ۶۳۰ الی ۲۵۰۰

جدول لوله پلی اتیلن 630 الی 2500

در صورت نیاز به هرگون سوال و پاسخگویی مستقیم از سوی کارشناسان روتنگران پارسه با مواحد فروش تماس حاصل فرمایید