لوله کاروگیت

لوله های کاروگیت تولیدی این شرکت با آخرین تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته روز دنیا تولید و عرضه میگردد.

لوله های کاروگیت جهت انتقال فاضلابهای صنعتی و شهری پسماندها و همچنین سیالاتی که به صورت آبرو هستند و فشار داخلی آنها 2 بار می باشد کاربرد دارد .

برای لایه روبی و تمیز کردن داخل لوله های فاضلاب هر از گاهی داخل لوله ها را واترجت و شستشو می دهند.

دانلود کاتالوگ

لوله کاروگیت پلی اتیلن لوله هایی هستند که دارای مقاومت حلقوی و مختلفی هستند. لوله های کاروگیت به روش قالبی و با فشار اکسترودر در قالب تولید میشود . لایه داخلی لوله های کاروگیت به صورت یکپارچه و تزریقی بوده و لایه بیرونی به صورت حلقه های دوار شکل که هر حلقه همدیگر را در روی هم قطع میکنند و به شکل یک حلقه کامل می باشند در حالیکه در لوله های اسپیرال کاروگیت حلقه لوله ها از هم فاصله داشته و به صورت مارپیچ می باشد .

لوله دوجداره جینجر ماشین

لوله های کاروگیت در فشارهای 16 کیلو نیوتن 31/5 کیلونیوتن و 64کیلو نیوتن تولید و عرضه می شود .

رنگ داخلی لوله های کاروگیت و اسپیرال معمولا به رنگ روشن تولید میشوند رنگ روشن داخل لوله های کاروگیت این امکان را به پیمانکاران خواهد داد که براحتی داخل لوله را ویدئو متری و یا ویدئو گرافی نمایند.

لوله های کاروگیت در شاخه های 6متری به صورت کوپلردار و بدون کوپلر تولید می شوند.

جهت اتصال لوله های کاروگیت به صورت کوپلردار از یک واشر لبه دار که در دور حلقه های روی لوله مهار شده و داخل مادگی کاروگیت نصب می شود .لوله های کاروگیت با مواد پلی اتیلن PE80 , PE100 و گاها با مواد پلی پروپیلن PP تولید می شوند .

لوله های کاروگیت تولید شده توسط شرکت جینجر ماشین با استفاده از مواد نو(material)و خود رنگ (جهت دیواره خارجی یا کاروگیت) و از مواد PE80 تولید میگردند. این لوله ها در سایزهای با قطر داخلی 160 ،200 ،250 ،300 ،400 ،500 ،600 و 800 میلی متر قابل عرضه میباشند.لوله های کاروگیت براساس استاندارد مورد نظربایستی ضخامت جدار داخلی مناسبی داشته باشند تا هنگام بهره برداری و یا رفع انسداد وغیره جدارداخلی لوله دچار پارگی نگردند.اطمینان ازحدتحمل فشار حلقوی نیزاز دیگرموارد کنترلی لوله های کاروگیت شرکت جینجر ماشین میباشد.

لوله دو جداره کاروگیت پلی اتیلن جینجر ماشین

برخی مزایای لوله های کاروگیت شرکت جینجر ماشین :

  • تحمل بسیار بالای بارهای فشاری ناشی ازدفن کردن لوله وبارهای ترافیکی
  • صافی سطح مناسب داخل لوله جهت جلوگیری ازافت عبور جریان
  • کیفیت مناسب جنس(Material) بکاررفته بدلیل استفاده از مواد نو
  • مقاومت عالی دربرابرشرایط محیطی مانند سرماوگرما ونیزاشعه مضر UV
در لوله های پلی اتیلن کاروگیت امکان تولیدلایه های داخلی وخارجی بارنگهای مختلف وجوددارد.
این رنگ ها با توجه به مستربچ اضافه شده در حین تولید که معمولا کمتر از3 درصد مواد اولیه را تشکیل میدهد تغییر می کند. معمولا رنگ خارجی این لوله ها مشکی بوده که مقاوت بالاتری نسبت به UV دارند و نیازی به اضافه نمودن Anti-UV ندارند. لایه ی داخلی در لوله های سایز پایین روشن انتخاب می گردد تا در صورت وجود سوراخ یا خراش از داخل به راحتی قابل تشخیص باشد.در کشور ما معمولا رنگ داخل زرد رنگ می باشد.