لوله کاروگیت اسپیرال مسلح

لوله کاروگیت اسپیرال مسلح

لوله های پلی اتیلن به چند دسته تقسیم میشود:
لوله های پلی اتیلن تک جداره مخصوص آبرسانی و گازرسانی
لوله های دوجداره:
-لوله کاروگیت
-لوله اسپیرال
-لوله کاروگیت اسپیرال
-لوله کاروگیت اسپیرال مسلح

لوله کاروگیت اسپیرال مسلح

 

لوله های کاروگیت لوله هایی هستند که داخل آنها صاف و معمولا به رنگ آبی یا زرد تولید می شوند.در لوله های کاروگیت روی لوله به صورت آکاردئونی و شبکه ای تولید می شوند.
این نوع لوله ها که به این شکل می باشند مقاومت حلقوی بسیاری را تحمل کرده و معمولا جهت پل ها نیز کاربرد دارند مقاومت حلقوی این نوع لوله ها 16تا31.5کیلونیوتن می باشد.
جهت شناخت کاروگیت بودن لوله داخل لوله را می بایست با دقت نگاه کرد:
لوله های کاروگیت همیشه داخل آنها صاف و یک تکه می باشد.
لوله های کاروگیت اسپیرال مسلح لوله هایی هستند از جنس پلی اتیلن تولید شده ولی فرق آنها در این است که این نوع لوله ها پنج لایه بوده و داخل آنها با ورق فلزی مسلح شده است.
در این نوع لوله ها به روش اسپیرال به یکدیگر متصل میشوند و هر لوله قابلیت تحمل فشار تا 700کیلونیوتن را دارد این نوع لوله معمولا جهت مکان هایی که فشار های ترافیکی بالایی داند به کار می رود(باند فرودگاه ها-رودخانه ها-تونل ها-پل سازی)
لوله های کاروگیت اسپیرال مسلح یکی از بی نظیرترین لوله ها در حال حاظر نسبت به لوله های مشابه  جهت استفاده در شبکه های انتقال سیالات-جمع آوری آب های سطحی-جمع آوری فاضلاب و پساب های شهری و صنعتی می باشد.
لوله های کاروگیت اسپیرال مسلح گروه صنعتی جینجر ماشین با آخرین تکنولوژی روز دنیا و استاندارد18781شهرک صنعتی بهارستان کرج تا قطر 2400میلی متر قابلیت تولید را داشته و این شرکت توانایی تولید لوله در شاخه های6-9و12متری را نیز داراست.
لوله های کاروگیت اسپیرال مسلح با5سال بیمه نامه کیفیت کالا به کالا به مشتریان عرضه میگردد.