گارانتی و خدمات پس از فروش

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
  • نظرات : بدون دیدگاه

گروه تولیدی روتنگران پارسه (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۰ و بمنظور ارائه خدمات پس از فروش محصولات، واحد خدمات پس از فروش خود را تاسیس و با انجام اقدامات زیربنایی زمینه را برای ارائه خدمات مناسب در راستای چشم انداز و ماموریت های خود با محوریت خلق ارزش های برتر برای گروه مشتریان فراهم نموده است.

در حال حاضر این شرکت از طریق اعمال مدیریت در تامین قطعات و تاکید بر آموزش مجریان و ایجاد زیرساختهای لازم بمنظور ارتقا کیفیت و بهبود مستمردرارائه خدمات تولیدی، در راستای افزایش رضایت مشتریان گام برمی دارد.

گروه تولیدی روتنگران پارسه نوآوری،تکنولوژی روز دنیا، کیفیت محصولات را با پشتیبانی مشتریان ترکیب نموده تا محصولات و سیستمهای پایپینگ و ماشینهای جوش پلی اتیلن را با کیفیت عالی و مطمئنی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

اعتبار وشهرت روتنگران کرج ، حاصل سالها تلاش مستمربرای حفظ کیفیت محصولات میباشد . بررسی های دقیق، کنترل های پیاپی از مواد اولیه تا نحوه و نوع بسته بندی محصول نهایی، باعث گردیده تا اعتماد به تولیدات، تضمینی بر عملکرد حرفه ای روتنگران کرج باشد از این رو روتنگران کرج، محصولات خود را به مدت ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات فنی ضمانت مینماید.

دستگاه جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه